Royal Route Residences to apartamenty mieszczące się w kamienicach przy ul. Krakowskie Przedmieście 51 i 70 w Lublinie. W 2007 roku, za inspiracją czterech wyjątkowych studentek medycyny z Norwegii: Danielle, Junicel, Anna Maria, Marte (foto) jeden z lokali biurowych został przekształcony na mieszkanie. Mimo pierwotnie biurowo – usługowego charakteru kamienicy, dziewczyny szybko zaadaptowały się i mieszkały tu przez cały okres studiów. O ich apartamencie utarło się mówić na mieście - „the Schønning Penthouse”, gdyż znajdował się on na ostatnim piętrze i słynął z gościnności.

Swoją pozytywną aurą, dbałością o zamieszkałą przestrzeń, życzliwością i dobrą współpracą Norweżki przekonały zarządzających nieruchomością, że warto rozwijać ofertę wynajmu mieszkań, i że w Lublinie jest więcej chętnych osób do zamieszkania pod tym adresem. Łączyło ich zamiłowanie do pięknych, przestronnych wnętrz oraz historycznego charakteru kamienicy. Dogodna lokalizacja w samym centrum miasta, a w pobliżu uczelni i siłowni również była istotnym atutem.

W latach 2006-2016 obie kamienice zostały poddane gruntownej rewitalizacji z zachowaniem wszelkich sugestii Konserwatora Zabytków. Dodatkowo na elewacjach zamontowano iluminację, dzięki której pięknie wyeksponowano zabytkowy detal architektoniczny widoczny również nocą. Budynki wspaniale prezentują się w centrum miasta szczególnie dzięki monumentalnym witrynom. To niepowtarzalne miejsce w Lublinie.

historia01historia02historia03

Formularz kontaktowy

©2024 RRR. All Rights Reserved. Designed By Webshot Studio

Search